Endüstriyel Kapı

Çift cidarlı kapı kanadın içlerindeki boşlukta eşit miktarda köpük bulunmaktadır. Poliüretan sert köpük sac kabukla kaynaşarak birleşmektedir. Bu 42 mm kalınlıktaki yalıtım çekirdeği kapıyı sağlamlaştırarak iyi bir ısı yalıtımı sağlamaktadır.Yüzeyi Stucco işlenmiş veya zarif Micrograin modelde temin edebilirsiniz. Toplam yüksekliğe bağlı, kapı paneller 625 / 750 mm ve 375 / 500 mm yüksekliğ kombinasyonlarda da temin edilmesi mümkündür. Opsiyonlu camlar gün ışığın iç mekana girmesini sağlamaktadır. Personelin güvenli ve pratik geçişin amacıyla ilave personel kapısı alt eşiksiz temin edilmesi mümkündür.

 

endustriyel-kapilar* Standart 8000 mm Genişliği Kadar Yapılmaktadır.
* EN 13241-1 Standartlarına uygundur.
*  Standar Açılma Hızı 25 cm/ Sn. ( Opsiyonlu 50 cm / Sn.)
* Standart Optosensör , Daha hassas ve kendini kontrol eden Kontrol sistemi
* Standart Kontrol Panolarımız 8 Farklı Programlanabilir.
* Standart Kontrol Panolarımız ıp 65 Korumaya Sahiptir.
* Torsiyon yayları paslanma ve kararmaya karşı alüminyum kaplama ile korunmuştur.

Personel geçişlerinde tüm kapıyı açmamak amacıyla personel kapıları oldukça işlevseldir. Hörmann’ın ortasında sadece 10mm ve kenarlarında 5mm yüksekliğe sahip paslanmaz çelik taban profilli eşiksiz personel kapıları takılma riskini azaltmakta ve tekerlekli taşıyıcılar için geçiş imkanı sunmaktadır (5510 mm genişlikten sonra eşik yaklaşık 13 mm’dir). Motorlu kapılarda VL 2 tip öncü fotosel sayesinde kapanma esnasında engelle karşılaşılması durumunda daha henüz temas olmadan kapının geri açılması sağlanmaktadır. Personel kapısı sivici, seksiyonel kapının sadece personel kapısının kapalı olduğu durumlarda açılmasını garanti eder. Oldukça yassı yapısına rağmen, ayarlanabilir eşik profili hareketli alt conta ile basit zemin düzensizliklerinin tolere edilmesini sağlar.5500mm genişlikte kapılarda personel kapılı seksiyonel kapılar belli kriterler doğrultusunda kaçış kapısı özelliklerini de karşılamaktadırlar. Daha önceden eşikli personel kapısı bulunan yapılarda aynı görünüm yine sağlanabilmesi için aynı zamanda hala eşikli personel kapısı imkanı da devam etmektedir.

Alt panel contası içerisinde bulunan opto sensörler ile dokunma anında kapının durup yaptığı hareketin tersi yönünde harekete geçmesi sağlanır.

Ana kumanda tablosundan kumanda edilen standart WA400/ A445 (380 V) tip motor ile mücehhez, optosensör alt emniyetli, zaruret halinde manuel olarak da çalıştırılabilen.

Kumanda panosu üzerinden tüm ayarlar yapılabilmekte aynı zamanda olası hata mesajları pano üzerinde bulunan gösterge ile okunabilmekte.