Kepenk Tamiri

Otomatik Kepenk, kolay arıza yapan bir sistem değildir. Ancak panellerin sıkışması sonucu kepenk hareket edemez. Bununla birlikte motor çalışmaya devam ederek kepengi tamamıyla sıkıştırıp, durma noktasında durmasını engellediği için motor ve diğer çalışan parçalar hasar görürler. Sıkışan kepenk, hemen durdurulmalıdır. Kepenk elektronik parçalarının motor, alıcı kart, kumanda ve benzeri gibi kısımlarının su ile temas etmeyecek şekilde yerleştirilip korunmalıdır. Aksi takdirde arıza yapmaları kaçınılmazdır. Ses yapan kepenkleri ise kesinlikle çalıştırmayınız. Çalışırlarsa daha fazla hasar meydana geleceğinden, hemen servis çağırıp kontrol ettiriniz.

Otomatik kepenk bakımı yaparak kepenk ömrünü daha uzun tutabilmeniz mümkündür. Kepenk, belli aralıklarla su ile yıkanmalı; yalnız elektronik kısımlara su gelmemesine dikkat edilmelidir. Panel aralarındaki toz zamanla çamurlaşır, ses yapar. Bunların sonucu olarak kesinlikle gres yağı sürmeyiniz. Gres yağı zamanla tozlanır; çamur, taş haline gelir ve kepenk aksamına zarar verir. Otomatik kepenginizin bakımı için destek almak istiyorsanız; kepenk tamiri ve bakımı için iletişim numaralarımızdan bizlerle bağlantı kurabilirsiniz.

 

Sega Kepenk, otomatik kepenk tamiri için donanımlı ve garantili parça değişimi yapan Gezici Mobil Araç ile 7/24 sınırsız hizmet anlayışıyla ve uzman kadrosuyla kepenk tamiri servisi vermektedir. Kepenk tamirini ilçeler bazında sınıflara ayırıp servis araçlarıyla sizlere daha çabuk ulaşmayı hedeflemiştir. Ayrıca Sega Kepenk sistemleri siz değerli müşterilerine imalat, montaj, revizyon, tadilat, satış sonrası arızalara servis, tamir, bakım-onarım hizmeti de vermektedir. Müşteri Memnuniyeti Esastır sloganıyla yıllarca sizlere hizmet vermiş, vermeye de devam edecektir. Daha detaylı bilgi için müşteri yardım ve destek hatlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

kepenktamiri-2Otomatik Kepenk Nedir?

Özellikle iş yeri, mağaza ve dükkanların güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılan kapı sistemleridir. Günümüzde estetik amaçlı da kullanılabilmektedir. Farklı mimari detaylarla uyumlu olarak kullanılan kepenkler, motorlu veya uzaktan kumandalı olarak kullanılabilmektedir. Kepenk, mini pencereli modeli ile güvenlik görevini yaparken; vitrininiz de rahatlıkla izlenebilmektedir. Daha detaylı bilgi için yan menüde yer alan Otomatik Kepenk başlıklı sayfamızı inceleyebilirsiniz.